Przewozy i busy do Belgii

W naszej firmie CELTRANS oferujemy klientom szybkie i tanie przewozy busami do Belgii z Polski oraz z Polski do Belgii – obsługujemy cały kraj. Organizujemy przewozy osób oraz przekazanych nam paczek i korespondencji.

Dostępne u nas busy do Belgii to gwarancja bezpiecznych i komfortowych podróży nawet na tak długich trasach. Samochody są bogato wyposażone, a kierowcy są osobami doświadczonymi i wykwalifikowanymi, dlatego też zapewniają całkowite bezpieczeństwo. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich chcących podróżować bez przepłacania i prosto do celu – osób prywatnych, firm, grup zorganizowanych.

Pomocne informacje:

Belgia jest krajem położonym w zachodniej części Europy, a dokładnie w południowych Niderlandach. Graniczy z NiemcamiHolandią, a także Luksemburgiem i Francją. Podzielona jest na trzy strefy językowe: francuską, niemiecką i niderlandzką oraz na trzy regiony: Region Flamandzki na północy kraju, Region Waloński na południu kraju oraz na Region Stołeczny Brukseli. Belgia jest monarchią konstytucyjną. Wśród największych miast Belgii znajdują się: Bruksela, która jest stolicą, Liège, Antwerpia, Gandawa, Charleroi, Brugia.

Jest to jeden z najlepiej rozwiniętych krajów Europy, co powoduje, że co roku emigruje tam wiele osób, także z Polski. Na turystów czeka wiele interesujących zakątków do odwiedzenia. Zabytkowe miasta jak Bruksela, Antwerpia czy Brugia, a także Leuven, Tournai, czy Tongeren skrywają wiele niezwykłych zabytków i atrakcji. Dużym powodzeniem cieszą się też uzdrowiska takie jak Spa i Ostenda, góry Ardeny są uwielbiane przez amatorów aktywnego wypoczynku.

Numer kierunkowy do Niemiec: + 0032
Numer alarmowy ogólny: 112
Policja: 101
Pogotowie Ratunkowe, Straż Pożarna: 100

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Królestwie Belgii
Rue Stevin 139, 1000, Bruksela
Tel.: +32 2 739 01 01
Tel.: +32 2 777 72 00
E-mail: bruksela.amb.sekretariat@msz.gov.pl
Strona WWW: www.bruksela.msz.gov.pl/

Językami urzędowymi w Belgii są francuski, niderlandzki i niemiecki. W Belgii obowiązuje euro.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług przewozu?

  • atrakcyjne ceny
  • dogodne trasy
  • nowoczesna flota

ZOBACZ TEŻ:

-> przewozy do Niemiec

-> przewozy do Holandii

Przewozy Busy do Belgii

CELTRANS Przewozy Busy do Niemiec Holandii Belgii