Przewozy do Belgii, Holandii i Niemiec – CELTRANS P.H.U.

W CELTRANS naszą specjalnością są przewozy busami do Niemiec, Belgii oraz Holandii – organizujemy transport osób, a także paczek i korespondencji. Dysponujemy nowoczesnymi i bogato wyposażonymi pojazdami, dzięki którym nasi pasażerowi mogą podróżować w komfortowych warunkach. Zapewniamy również bardzo atrakcyjne ceny naszych usług oraz miłą atmosferę.

Od początku prowadzenia działalności jesteśmy skoncentrowani na tym, aby oferować Państwu usługi przewozowe na jak najwyższym poziomie – z naciskiem na komfort pasażerów oraz punktualność. Busy do Niemiec, Belgii i Holandii w naszej flocie to w pełni sprawne i bogato wyposażone pojazdy, dlatego też podróże z nami nawet na dłuższych trasach są udane. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy dbają o bezpieczeństwo przewozów.

Przewozy osób prowadzimy na trasach, które zostały zaprezentowane na naszej stronie internetowej. Nasze usługi są skierowane do osób prywatnych podróżujących do pracy, w celach turystycznych czy też po to, aby odwiedzić bliskich, a także do grup zorganizowanych oraz przedsiębiorstw. Obsługujemy przewozy osób do pracy, wymiany pracowników, przewozy turystyczne, szkoleniowe. Również zajmujemy się dowożeniem gości na imprezy biznesowe oraz okolicznościowe naszymi busami do Belgii, Niemiec oraz Holandii. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzgodnienia szczegółów dotyczących świadczenia usług przewozowych.

Usługi przewozu paczek i korespondencji busami do Holandii, Niemiec i Belgii, a także w kierunku powrotnym prowadzimy w systemie door-to-door, czyli odbierając od nadawcy przesyłkę i dowożąc ją na wyznaczony adres. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, co powoduje, że nasza oferta jest atrakcyjną alternatywą dla innych form transportu mienia.

W razie pytań zawsze pozostajemy do dyspozycji, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy – odpowiemy Państwu tak szybko, jak to możliwe.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!
Zespół firmy CELTRANS