Przewozy i busy do Niemiec

W firmie CELTRANS prowadzimy przewozy busami do Niemiec – oferujemy przewozy osób, a także paczek i korespondencji. Dysponujemy nowoczesną flotą busów, by podróżowanie z nami było zawsze udane, a doświadczeni kierowcy dbają o całkowicie bezpieczeństwo i zadowolenie klientów.

Swoje usługi kierujemy do każdego szukającego tanich i wygodnych przewozów na trasach z Niemiec do Polski oraz z Polski do Niemiec. Obsługujemy osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa, także w ramach przewozów pracowniczych i na imprezy.

Nasze przewozy do Niemiec to:

  • niezawodność
  • bezpieczeństwo
  • dogodne trasy

Nasze busy do Niemiec obsługują w szczególności północną i środkową część kraju, w tym między innymi miasta takie jak: Berlin, Hamburg, Brema (Bremen), Lipsk (Leipzig), Drezno (Dresden), Kolonia (Koln), Dortmund, Hanower, Essen, Dusseldorf i inne – pełen wykaz znajduje się na naszej stronie w zakładce „Trasy”.

Pomocne informacje:

Niemcy położone są w zachodniej i środkowej Europie i składają się z 16 krajów związkowych nazywanych landami. Stolicą i największym miastem Niemiec jest Berlin. Jest to przodujące pod względem gospodarczym państwo Europy, które przyciąga także wielu Polaków szukających dla siebie zatrudnienia – jest drugim najbardziej popularnym celem emigracyjnym na świecie po USA.

W Niemczech czeka również wiele interesujących zakątków dla turystów – zarówno nowoczesne metropolie jak wspomniany już Berlin, także Hamburg, Monachium, Kolonia, Frankfurt nad Menem, Brema, Drezno, Dortmund i wiele innych, które zachowały historyczne rysy sprzed wieków, jak zapierające dech w piersiach zamki i pałace będące świadectwem bogatej historii i dziedzictwa kulturowego kraju – jednym z najpopularniejszych jest Neuschwanstein. Bardzo dużym powodzeniem wśród turystów cieszy się Bawaria. To również chętnie wybierane miejsce zimowego wypoczynku w alpejskich kurortach oraz letniego w części północnej nad Bałtykiem i Morzem Północnym.

Numer kierunkowy do Niemiec: + 0049
Numer alarmowy ogólny: 112
Policja: 110

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Berlinie
Lassenstr. 19-21, 14193 Berlin
Tel.: +49 30 22313 0
Strona WWW: www.berlin.msz.gov.pl/pl/

Językiem urzędowym jest język niemiecki. Obowiązuje waluta euro.

ZOBACZ TEŻ:

-> przewozy do Belgii

-> przewozy do Holandii

Przewozy Busy do Niemiec

Niemcy, jako państwo ościenne Polski, są jednym z najczęściej obieranych kierunków podróży Polaków. Nasza firma wychodzi na przeciw wymaganiom rynku – oferujemy Państwu wygodne, bezpieczne i nowoczesne przewozy do Niemiec.

 

Busy do Niemiec – zalety

W naszej ofercie znajduje się zarówno przewóz osób, jak i korespondencji oraz paczek w systemie door-to-door. Korzystając z tej opcji zyskują Państwo pewność, że przesyłka nie tylko dotrze na czas, ale również w nienaruszonym stanie i bez ingerencji pośredników – prosto do rąk odbiorcy. Znacząco skraca to czas jej dostarczenia.

 

Oferta przewozów osobowych pozostawia możliwość elastycznego wyboru daty wyjazdu. Podróż odbywa się w komfortowych warunkach, nowoczesnym busem, który prowadzą wykwalifikowani kierowcy. Duże doświadczenie kierowców oraz znajomość tras zapewniają Państwu możliwość bezpiecznego i jak najszybszego dotarcia do celu podróży.

 

Wady transportu busem

Wiele osób rezygnuje ze skorzystania z podróży busem do Niemiec ze względu na czas jej trwania. Pokonanie najkrótszej trasy zajmuje bowiem kilka godzin, co dla niektórych pasażerów jest sporą wadą. Nie inaczej jest w przypadku współtowarzyszy podróży, których obecność może stanowić dodatkowy argument „na nie”.

 

Jak przygotować się do podróży busem do Niemiec?

Przed podróżą busem do Niemiec warto odpowiednio spakować bagaż podręczny. Powinny się w nim znaleźć m.in.

  • napój, np. woda,
  • pożywienie, np. kanapki, słodkie przekąski lub owoce,
  • elementy zapewniające rozrywkę, np. książka, gazeta, czytnik e-booków, iPod z ulubioną muzyką,
  • mała poduszka pod głowę.

 

Przewozy do Niemiec

Nasza specjalność to transport.

Nasza firma specjalizuje się w organizowaniu przewozów. Z naszych ofert mogą korzystać osoby chcące podróżować do takich krajów jak: Niemcy, Belgia czy Holandia. Należy podkreślić, że przewozy, których jesteśmy organizatorami, obejmują nie tylko ofertę transportu osób, ale również wszelkiego rodzaju korespondencji, dzięki czemu możemy pomóc Państwu w przekazaniu paczki w określone miejsce.

Państwa oczekiwania są naszą ofertą!

Głównymi ośrodkami, do których oferujemy transport w obrębie Niemiec, są:

→ Berlin,
→ Hamburg,
→ Monachium,
→ Frankfurt nad Menem,
→ Brema,
→ Kolonia,
→ Drezno,
→ Dortmund.

Na naszej stronie internetowej zaprezentowano dokładny przebieg tras naszych przewozów do Niemiec. W przypadku, kiedy interesuje Państwa transport w inne, niż wymienione powyżej miejsca, warto skontaktować się z naszą firmą i zapytać o możliwość transportu w wyznaczone miejsce. Być może znajduje się ono na trasie pomiędzy poszczególnymi ośrodkami, a wówczas będzie istniała możliwość wyjścia naprzeciw Państwu oczekiwaniom.

Nasza firma, oprócz standardowych tras, na których odbywają się głównie transporty pracownicze, oferuje również przewozy w ramach prywatnych zleceń. Istnieje również możliwość wynajęcia przewoźnika na potrzeby zorganizowanej imprezy.

 

Bezpiecznej podróży!

Nasza firma wie, że dobra podróż to taka, kiedy bezpiecznie docieramy do wyznaczonego celu. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby busy, którymi odbywają się przewozy na trasie Polska-Niemcy oraz Niemcy-Polska, były we właściwym stanie technicznym, zapewniając jednocześnie komfort podróżującym. Dokładamy wszelkich starań, zatrudniając kierowców, którzy dowiozą Państwa bezpiecznie w wyznaczone miejsce.

 

CELTRANS – warto nam zaufać.

Zapewniając bezpieczeństwo i komfort przewozów, wiemy równocześnie, że dla podróżujących liczy się również koszt. Z tego względu nasze usługi transportowe wyróżniają się na rynku również  korzystną ceną. Biorąc pod uwagę powyższe – warto nam zaufać.

CELTRANS Przewozy Busy do Niemiec Holandii Belgii